Spoření do zlata


 


 

Zlato v každé rodině

Vlastnictví zlata bylo v minulosti výsadou nejbohatší vrstvy lidí. Ale doba se změnila. Nyní zlato může a měl by vlastnit každý. Ptáte se proč? Zejména v krizových dobách jaké aktuálně zažíváme, rostou ceny energií a dalších důležitých komodit ve světě nebezpečně rychle, a to včetně inflace. Nenechte si inflací znehodnocovat Vaše úspory a pojistěte budoucnost sobě a svým dětem spořením do zlata.

Řešení jménem spoření do zlata

Zlato termín inflace nezná, protože množství zlata na světě je omezené. Nedá se natisknout jako bankovky. Proto se na zlato můžete spolehnout. Tento žlutý kov je prověřen staletími. A s naším spořením na něj můžete dosáhnout již s minimální měsíční platbou 500 Kč. No, nezní to skvěle?

Na nás se můžete spolehnout

Jsme odborníci ve svém oboru a naleznete nás na pobočkách v Praze na Václavském náměstí a ve Zlatnické ulici nebo v Ostravě v Reální ulici. Máte-li nějaké otázky neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás.

Kontaktujte nás:

Zlato v každé rodině

 

Napište nám

3 000 Kč
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací

Často kladené otázky

Jak ochránit úspory před inflací?
Jednou z nejefektivnějších cest, jak své peníze ochránit před inflací, je investice do zlata. Zlato si totiž udržuje svoji hodnotu po staletí. Zároveň je v České republice oproštěno o DPH.
Jaká je minimální měsíční spořící částka?
Můžete začít spořit již s minimální částkou 500 Kč měsíčně.
Jaká je minimální cílová částka?
Minimální cílová částka je 100.000 Kč.
Je možné poslat mimořádnou spořící platbu?
Složit mimořádnou platbu je možné kdykoliv, v našem elektronickém systému na to máme i vytvořené tlačítko.
Je možné spořit pouze do zlata?
Je možné spořit i do jiných produktů, zde je však důležité mít na paměti, že stříbro, paladium a další komodity podléhají 21% DPH, takže pro soukromé osoby spoření do těchto produktů není až tak výhodné.
Jaká je výše poplatku při uzavření smlouvy?
Poplatek je daný, je to primárně platba za mnohaletou správu smlouvy, za vývoj a údržbu systému atd. Na druhou stranu klient získává při pravidelných platbách i roční bonusy.
Můžu cílovou částku během spoření zvýšit či snížit?
Cílovou částku je možné v průběhu spoření snížit i zvýšit. Minimální cílová částka je 100 000 Kč.
Jak můžu začít spořit?
Začít spořit můžete buďto vyplněním kontaktního formuláře na našich webových stránkách, nebo tel.:+420 222 22 00 77 případně emailem: zlatnicka@bessergold.cz  a my Vás propojíme s naší nejbližší pobočkou.
Můžu spořit i v jiné měně než v Kč?
Spořit můžete zatím pouze v Českých korunách.
Dostávám v průběhu spoření nějaké bonusy?
Při řádném placení je možné získat roční bonus až ve výši 2.5%.
Odkoupíte ode mě zpět naspořený slitek?
Slitek od Vás vykoupíme zpět. Výkupní cena je uvedena u každého produktu a je automaticky aktualizovaná dle aktuální ceny na burze. Více na našich webových stránkách: https://www.bessergold.cz/cs/vykupy/vykup-slitku.html
Můžu si odnést domů průběžně naspořené slitky?
1oz slitky, které jste dospořili, Vám doručíme dle dohody buď poštou nebo si je můžete vyzvednout na naší adrese.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...