Zlatý slitek 10g Kinebar MÜNZE ÖSTERREICH (Rakousko)

Příští prac. den

„Kinebar“ je ražený zlatý slitek, který na zadní straně obsahuje kinegram, který slouží k prokázání pravosti. Kinegram je difrakční bezpečnostní prvek ražený do substrátu (zde zlato).
10 884,68 Kč 10 884,68 Kč

„Kinebar“ je ražený zlatý slitek, který na zadní straně obsahuje kinegram, který slouží k prokázání pravosti. Kinegram je difrakční bezpečnostní prvek ražený do substrátu (zde zlato). Této patentované technologie se využívá i u bankovek, cestovních pasů a jiných dokladů. Díky tomuto patentovanému bezpečnostnímu prvku má kinebar obzvláště dobrou likviditu.Název kinegram pochází z řeckého slova „pohyb“ [kínesís] a „psané“ [grámma]. Barvy, které reagují se světlem dělají z kinebaru i atraktivní dárek. Kinebary od výrobce MÜNZE Österreich jsou raženy ve švýcarském podniku ARGOR-HERAEUS S.A., který byl založen roku 1951. Union Bank of Switzerland prostřednictvím své dceřinné společnosti – rafinérie Argor-Heraeus SA, používá kinegram jako bezpečnostní prvek na zadní straně zlatých slitků od prosince roku 1993. Kinebar je v současnosti registrovanou ochranná známka společnosti UBS. (Union Bank of Switzerland)

 

MÜNZE ÖSTERREICH AG (výrobce známé zlaté a stříbrné mince Wiener Philharmoniker ve spolupráci se švýcarským podnikem ARGOR-HERAEUS S.A. již skoro dvacet let vyrábí zlaté cihly v ryzosti 999,9/1000 v hmotnostech: ražené 1g, 5g, 10g (kinebar), 20g, 50g, 100g a lité 250g, 500g a 1000g. Kontrolní a vytavený znak Argor-Heraeus (AH MELTER ASSAYER), individuální číslo na slitku, buď ražené (do 100g) nebo lité (od 250g), údaj o váze a ryzosti stejně tak jako logo MÜNZE Österreich odpovídají „London Good Delivery Standard“ a garantují celosvětovou obchodovatelnost. Fakt, že MÜNZE Österreich AG patří Rakouské národní bance vysvětluje vysoký stupeň popularity, proslulosti a důvěry, kterou tento zlatý slitek má. ARGOR HERAEUS S. A. vyrábí pro MÜNZE Österreich AG a německý W.C.HERAEUS GmbH zlaté slitky, které odpovídají mezinárodně uznávanému „London Good Delivery Standard“. Další informace o tomto produktu naleznete na internetové prezentaci MÜNZE Österreich AG.

 

Více informací
Produkt Zlatý slitek s patentovaným bezpečnostním prvkem - kinegramem.
Dodací lhůta Příští prac. den

Typ produktu Slitek
Drahý kov Zlato
Země původu Republika Rakousko
Výrobce ARGOR-HERAEUS
Rok vydání Ne
Ryzost 999,9 / 1000 (24 karátů)
Hmotnost 10 gramů
Celková hmotnost Ne
Rozměry 18,60 mm (délka) x 31,60 mm (šířka) x 1,05 mm (tloušťka)
Motiv Kulaté logo obchodní značky MÜNZE Österreich AG
Nominální hodnota Ne
Informace o balení Zavařeno ve folii s certifikátem, s patentovaným bezpečnostním difrakčním prvkem raženým do zlata.
Likvidita Celosvětově (London Good Delivery)
Komentáře Ne
SKU AUBMOKB----ATG0010PBG
Aktuální výkupní cena (bez DPH): 10 231,62 Kč

Chci prodat tento produkt BESSERGOLD.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací