Německy Česky
Aktualizace ceny proběhne za:
Min./Sek.
Váš nákupní košík je prázdný.

Zlatý slitek 1g Kinebar MÜNZE ÖSTERREICH (Rakousko)

 • Dostupnost:
 • Dodací lhůta:
  Cca 3 - 7 dní

1 297,48 Kč
Včetně 0,00 Kč DPH
Cena bez DPH: 1 297,48 Kč
plus poštovné
ks

Další fota:
 

Další informace

Zuklappen

 • Cena bez DPH 1 297,48 Kč
  Sazba DPH 0,00 % Kč DPH
  Číslo produktu AUBKINE----ATG0001PBG
  Produkt Zlatý slitek se speciálním bezpečnostním prvkem - Kinegramem.
  Dodací lhůta Cca 3 - 7 dní

  Typ produktu Slitek
  Drahý kov Zlato
  Země původu Republika Rakousko
  Výrobce ARGOR-HERAEUS S.A. ("Société anonyme" = Aktiengesellschaft)
  Rok vydání Ne
  Ryzost 999,9 / 1000 (24 karátů)
  Hmotnost 1 gram
  Celková váha v gramech Ne
  Rozměry 8,80 mm (délka) x 15,1 mm (šířka) x 0,50 mm (tloušťka)
  Motiv Kulaté logo obchodní značky MÜNZE Österreich AG
  Nominální hodnota Ne
  Informace o balení Zavařeno ve folii s certifikátem, s patentovaným bezpečnostním difrakčním prvkem raženým do zlata.
  Likvidita Celosvětově (London Good Delivery)
  Komentáře Ne

Popis produktu

ZWIN

 • „Kinebar“ je ražený zlatý slitek, který na zadní straně obsahuje kinegram, který slouží k prokázání pravosti. Kinegram je difrakční bezpečnostní prvek ražený do substrátu (zde zlato). Této patentované technologie se využívá i u bankovek, cestovních pasů a jiných dokladů. Díky tomuto patentovanému bezpečnostnímu prvku má kinebar obzvláště dobrou likviditu. Název kinegram pochází z řeckého slova „pohyb“ [kínesís] a „psané“ [grámma]. Barvy, které reagují se světlem dělají z kinebaru i atraktivní dárek. Kinebary od výrobce MÜNZE Österreich jsou raženy ve švýcarském podniku ARGOR-HERAEUS S.A., který byl založen roku 1951. Union Bank of Switzerland prostřednictvím své dceřinné společnosti – rafinérie Argor-Heraeus SA, používá kinegram jako bezpečnostní prvek na zadní straně zlatých slitků od prosince roku 1993. Kinebar je v současnosti registrovanou ochranná známka společnosti UBS. (Union Bank of Switzerland).

  MÜNZE ÖSTERREICH AG (výrobce známé zlaté a stříbrné mince Wiener Philharmoniker ve spolupráci se švýcarským podnikem ARGOR-HERAEUS S.A. již skoro dvacet let vyrábí zlaté cihly v ryzosti 999,9/1000 v hmotnostech: ražené 1g, 5g, 10g (kinebary), 20g, 50g, 100g a lité 250g, 500g a 1000g. Kontrolní a vytavený znak Argor-Heraeus  (AH MELTER ASSAYER), individuální číslo na slitku, buď ražené (do 100g) nebo lité (od 250g), údaj o váze a ryzosti stejně tak jako logo MÜNZE Österreich odpovídají „London Good Delivery Standard“ a garantují celosvětovou obchodovatelnost. Fakt, že MÜNZE Österreich AG patří Rakouské národní bance vysvětluje vysoký stupeň popularity, proslulosti a důvěry, kterou tento zlatý slitek má. ARGOR HERAEUS S. A. vyrábí pro MÜNZE Österreich AG a německý W.C.HERAEUS GmbH zlaté slitky, které odpovídají mezinárodně uznávanému „London Good Delivery Standard“. Další informace o tomto produktu naleznete na internetové prezentaci MÜNZE Österreich AG.

   

   

Aktuální výkupní cena: 1 128,75 Kč Bez DPH

Chci prodat tento produkt BESSERGOLD.cz
1 128,75 Kč
Bez DPH


 • Výkupní cena bude fixována v okamžiku převzetí zboží. Chcete-li nám zboží prodat, odešlete nám prosím nezávazný výkupní formulář, budeme Vás kontaktovat.