Zlatý slitek 250g HERAEUS / UMICORE (Německo)

Příští prac. den

W. C. HERAEUS GmbH je 26,5 % spolupodílníkem švýcarské firmy ARGOR-HERAEUS S.A. Firmy mají nejen společné jméno, nýbrž i částečně spolupracují při výrobě slitků.
232 946,71 Kč 232 946,71 Kč

Heraeus je celosvětově činný podnik působící v oboru drahých kovů a technologií, se sídlem v Hanau, Německo. Firma byla založena jako rodinný podnik ještě v roce 1851. V současné době obchodní pole této firmy se rozprostírá od drahých kovů, materiálů a technologií, sensorů, bio materiálů až po lékařské produkty pro dentisty, farmacii, výrobu křemenných skel a speciálních světelných zdrojů.

Obrat Herauese s drahými kovy v roce 2014 byl 12,2 miliard euro. Dceřiná společnost W. C. HERAEUS GmbH vyrábí zlaté, stříbrné slitky a také slitky z palladia a platiny. Společnost je akreditována u London Bullion Market Association (LBMA), čímž se W. C. HERAEUS GmbH uvedl na takzvanou LBMAGood Delivery List. Všechny slitky z drahých kovů od Herauese odpovídají standardu „London Good Delivery“ a jsou celosvětově obchodovatelné bez omezení.

W. C. HERAEUS GmbH je 26,5 % spolupodílníkem švýcarské firmy ARGOR-HERAEUS S.A. Firmy mají nejen společné jméno, nýbrž i částečně spolupracují při výrobě slitků.

Více na https://www.heraeus.com/

 

 

Více informací
Produkt Zlatý slitek německého výrobce (LBMA)
Dodací lhůta Příští prac. den

Typ produktu Slitek
Drahý kov Zlato
Země původu Německo
Rok vydání Ne
Ryzost 999,9 / 1000 (24 karátů)
Hmotnost 250 gramů
Celková hmotnost Ne
Rozměry 50 mm (délka) x 30,5 mm (šířka) x 9 mm (tlousťka) Heraeus
Motiv Obchodní logo Heraeus
Nominální hodnota Ne
Informace o balení Zataveno spolu s certifikátem
Likvidita Celosvětově(London Good Delivery)
Komentáře Ne
SKU AUBHERA----DEG0250---
Aktuální výkupní cena: 221 299,12 Kč

Chci prodat tento produkt BESSERGOLD.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací