Zlatý slitek 1 oz (trojská unce) PAMP Fortuna (Švýcarsko)

Příští prac. den

SKU
AUBPAMP----CHO0001---
Pamp je první investiční slitek s dekorativním motivem. Na slitku je motiv Lady Fortuny, římské bohyně blahobytu. Každý slitek je opatřen firemním logem, ryzostí, hmotností a na zadní straně jedinečným sériovým číslem. Slitek i certifikační karta jsou zavařeny v pevném plastovém obalu.
28 938,57 Kč 28 938,57 Kč

Pamp je první investiční slitek s dekorativním motivem. Na slitku je motiv Lady Fortuny, římské bohyně blahobytu. Každý slitek je opatřen firemním logem, ryzostí, hmotností a na zadní straně jedinečným sériovým číslem. Slitek i certifikační karta jsou zavařeny v pevném plastovém obalu. Firma PAMP SA (Produits Artistiques de Métaux Précieux) byla založena před 30 lety ve Švýcarsku. V současnosti jedna z předních firem vyrábějících investiční drahé kovy, člen LBMA.

VERISCAN® je exklusivní průlomová technologie, která efektivně identifikuje jakýkoliv PAMP slitek, který je označen logem VERISCAN® nebo VERISCAN® certifikátem. PAMP VERISCAN® systém funguje na principu „otisku prstů“, kdy každý slitek má svůj individuální mikroskopický povrchový profil a stejně tak, jako je každý otisk prstu jiný, liší se i profil u každého slitku. Tohoto principu využívá pokročilá technologie skenování, která okamžitě ověřuje tento „otisk slitku“ v elektronické aplikaci, kterou je možno stáhnout z App Storu.

Více informací
Produkt Zlatý Slitek PAMP Fortuna (LBMA)
Dodací lhůta Příští prac. den

Typ produktu Slitek
Drahý kov Zlato
Země původu Švýcarsko
Rok vydání Ne
Ryzost 999,9 / 1000 (24 karátů)
Hmotnost 1 trojská unce (angl.: 1 oz. tr.) = 31,1034768 gramů
Celková hmotnost Ne
Rozměry 41 mm (délka) x 24 mm (šířka) x 1,66 mm (výška)
Motiv Bohyně hojnosti Fortuna
Nominální hodnota Ne
Informace o balení Zavařeno ve folii s certifikační kartou. Nové balení VERISCAN™ Bullion Identification Security System.
Likvidita Celosvětově (London Good Delivery)
Komentáře Ne
Aktuální výkupní cena: 27 202,17 Kč

Chci prodat tento produkt BESSERGOLD.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací