Německy Česky
Aktualizace ceny proběhne za:
Min./Sek.
Váš nákupní košík je prázdný.

Zlatý slitek 1 oz (trojská unce) Kinebar HERAEUS / ARGOR HERAEUS (Německo/Švýcarsko)

 • Dostupnost:
 • Dodací lhůta:
  Příští prac. den

28 720,23 Kč
Včetně 0,00 Kč DPH
Cena bez DPH: 28 720,23 Kč
plus poštovné
ks

Další fota:
 

Další informace

Zuklappen

 • Cena bez DPH 28 720,23 Kč
  Sazba DPH 0,00 % Kč DPH
  Číslo produktu AUBARHK----CHO0001PJH
  Produkt Zlatý slitek se spec. bezpečnostním prvkem - kinegramem. (LBMA)
  Dodací lhůta Příští prac. den

  Typ produktu Slitek
  Drahý kov Zlato
  Země původu Německo / Švýcarsko
  Výrobce W.C. Heraeus GmbH / ARGOR-HERAEUS S.A.
  Rok vydání Ne
  Ryzost 999,9 / 1000 (24 karátů)
  Hmotnost 1 trojská unce(oz. tr.) = 31,1034768 gramů
  Celková váha v gramech Ne
  Rozměry 40,4 mm (délka) x 23,3 mm (šířka) x 1,8 mm (tloušťka)
  Motiv Obchodní logo Heraeus / Argor-Heraeus
  Nominální hodnota Ne
  Informace o balení Zlaté slitky jsou zavařeny spolu s certifikační kartou v plastickém obalu, se spec.bezpečnostním prvkem - kinegramem.
  Likvidita Celosvětově(London Good Delivery)
  Komentáře K dodání produkt německého nebo švýcarského výrobce.

Popis produktu

ZWIN

 • „Kinebar“ je ražený zlatý slitek, který na zadní straně obsahuje kinegram, který slouží k prokázání pravosti. Kinegram je difrakční bezpečnostní prvek ražený do substrátu (zde zlato). Této patentované technologie se využívá i u bankovek, cestovních pasů a jiných dokladů. Díky tomuto patentovanému bezpečnostnímu prvku má kinebar obzvláště dobrou likviditu.Název kinegram pochází z řeckého slova „pohyb“ [kínesís] a „psané“ [grámma]. Barvy, které reagují se světlem dělají z kinebaru i atraktivní dárek. Kinebary jsou raženy v hmotnosti 1g, 5g a 10g, 20g, 1oz, 100g.

  Heraeus je celosvětově činný podnik působící v oboru drahých kovů a technologií, se sídlem v Hanau, Německo. Firma byla založena jako rodinný podnik ještě v roce 1851. V současné době obchodní pole této firmy se rozprostírá od drahých kovů, materiálů a technologií, sensorů, bio materiálů až po lékařské produkty pro dentisty, farmacii, výrobu křemenných skel a speciálních světelných zdrojů. Kinebary jsou registrovanou ochranou známkou UBS banky.

  Obrat Herauese s drahými kovy v roce 2014 byl 12,2 miliard euro. Dceřiná společnost W. C. HERAEUS GmbH vyrábí zlaté, stříbrné slitky a také slitky z palladia a platiny. Společnost je akreditována u London Bullion Market Association (LBMA), čímž se W. C. HERAEUS GmbH uvedl na takzvanou LBMAGood Delivery List. Všechny slitky z drahých kovů od Herauese odpovídají standardu „London Good Delivery“ a jsou celosvětově obchodovatelné bez omezení.

  W. C. HERAEUS GmbH je 26,5 % spolupodílníkem švýcarské firmy ARGOR-HERAEUS S.A. Firmy mají nejen společné jméno, nýbrž i částečně spolupracují při výrobě slitků.

Aktuální výkupní cena: 27 140,66 Kč Bez DPH

Chci prodat tento produkt BESSERGOLD.cz
27 140,66 Kč
Bez DPH


 • Výkupní cena bude fixována v okamžiku převzetí zboží. Chcete-li nám zboží prodat, odešlete nám prosím nezávazný výkupní formulář, budeme Vás kontaktovat.