info@bessergold.cz Tel: +420 224 212 000

Zlatý slitek 10g Kinebar MÜNZE ÖSTERREICH (Rakousko)

Cca 3 - 7 dní

Cca 3 - 7 dní

„Kinebar“ je ražený zlatý slitek, který na zadní straně obsahuje kinegram, který slouží k prokázání pravosti. Kinegram je difrakční bezpečnostní prvek ražený do substrátu (zde zlato).
20 047,01 Kč 20 047,01 Kč

Hlídač cen a skladu

Možnosti hlídání:

„Kinebar“ je ražený zlatý slitek, který na zadní straně obsahuje kinegram, který slouží k prokázání pravosti. Kinegram je difrakční bezpečnostní prvek ražený do substrátu (zde zlato). Této patentované technologie se využívá i u bankovek, cestovních pasů a jiných dokladů. Díky tomuto patentovanému bezpečnostnímu prvku má kinebar obzvláště dobrou likviditu.Název kinegram pochází z řeckého slova „pohyb“ [kínesís] a „psané“ [grámma]. Barvy, které reagují se světlem dělají z kinebaru i atraktivní dárek. Kinebary od výrobce MÜNZE Österreich jsou raženy ve švýcarském podniku ARGOR-HERAEUS S.A., který byl založen roku 1951. Union Bank of Switzerland prostřednictvím své dceřinné společnosti – rafinérie Argor-Heraeus SA, používá kinegram jako bezpečnostní prvek na zadní straně zlatých slitků od prosince roku 1993. Kinebar je v současnosti registrovanou ochranná známka společnosti UBS. (Union Bank of Switzerland)

 

MÜNZE ÖSTERREICH AG (výrobce známé zlaté a stříbrné mince Wiener Philharmoniker ve spolupráci se švýcarským podnikem ARGOR-HERAEUS S.A. již skoro dvacet let vyrábí zlaté cihly v ryzosti 999,9/1000 v hmotnostech: ražené 1g, 5g, 10g (kinebar), 20g, 50g, 100g a lité 250g, 500g a 1000g. Kontrolní a vytavený znak Argor-Heraeus (AH MELTER ASSAYER), individuální číslo na slitku, buď ražené (do 100g) nebo lité (od 250g), údaj o váze a ryzosti stejně tak jako logo MÜNZE Österreich odpovídají „London Good Delivery Standard“ a garantují celosvětovou obchodovatelnost. Fakt, že MÜNZE Österreich AG patří Rakouské národní bance vysvětluje vysoký stupeň popularity, proslulosti a důvěry, kterou tento zlatý slitek má. ARGOR HERAEUS S. A. vyrábí pro MÜNZE Österreich AG a německý W.C.HERAEUS GmbH zlaté slitky, které odpovídají mezinárodně uznávanému „London Good Delivery Standard“. Další informace o tomto produktu naleznete na internetové prezentaci MÜNZE Österreich AG.

 

Více informací
Daň 0,00 % Kč DPH
Produkt Zlatý slitek s patentovaným bezpečnostním prvkem - kinegramem.
Dodací lhůta Cca 3 - 7 dní

Typ produktu Slitek
Drahý kov Zlato
Země původu Republika Rakousko
Výrobce MÜNZE ÖSTERREICH
Ryzost 999,9 / 1000 (24 karátů)
Hmotnost 10 gramů
Rozměry 18,60 mm (délka) x 31,60 mm (šířka) x 1,05 mm (tloušťka)
Motiv Kulaté logo obchodní značky MÜNZE Österreich AG
Informace o balení Zavařeno ve folii s certifikátem, s patentovaným bezpečnostním difrakčním prvkem raženým do zlata.
Likvidita Celosvětově (London Good Delivery)
Kód AUBMUKI00G00010
Aktuální výkupní cena (bez DPH): 17 240,41 Kč

Chci prodat tento produkt BESSERGOLD.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...