info@bessergold.cz Tel: +420 224 212 000

Zlatý slitek 1 oz (trojská unce) Kinebar ARGOR HERAEUS / HERAEUS (Švýcarsko/Německo)

Cca 3 - 7 dní

Cca 3 - 7 dní

Kinebar je zlatý slitek se speciálním bezpečnostním prvkem raženým do zlata. Rychlá likvidita, LBMA standard. Zataveno ve fólii s certikartou.

Dle §92 zákona č. 235/2004 Sb. je investiční zlato osvobozeno od DPH.

57 293,36 Kč 57 293,36 Kč

Hlídač cen a skladu

Možnosti hlídání:

„Kinebar“ je ražený zlatý slitek, který na zadní straně obsahuje kinegram, který slouží k prokázání pravosti. Kinegram je difrakční bezpečnostní prvek ražený do substrátu (zde zlato). Této patentované technologie se využívá i u bankovek, cestovních pasů a jiných dokladů. Díky tomuto patentovanému bezpečnostnímu prvku má kinebar obzvláště dobrou likviditu.Název kinegram pochází z řeckého slova „pohyb“ [kínesís] a „psané“ [grámma]. Barvy, které reagují se světlem dělají z kinebaru i atraktivní dárek. Kinebary jsou raženy v hmotnosti 1g, 5g a 10g, 20g, 1oz, 100g.

Heraeus je celosvětově činný podnik působící v oboru drahých kovů a technologií, se sídlem v Hanau, Německo. Firma byla založena jako rodinný podnik ještě v roce 1851. V současné době obchodní pole této firmy se rozprostírá od drahých kovů, materiálů a technologií, sensorů, bio materiálů až po lékařské produkty pro dentisty, farmacii, výrobu křemenných skel a speciálních světelných zdrojů. Kinebary jsou registrovanou ochranou známkou UBS banky.

Obrat Herauese s drahými kovy v roce 2014 byl 12,2 miliard euro. Dceřiná společnost W. C. HERAEUS GmbH vyrábí zlaté, stříbrné slitky a také slitky z palladia a platiny. Společnost je akreditována u London Bullion Market Association (LBMA), čímž se W. C. HERAEUS GmbH uvedl na takzvanou LBMAGood Delivery List. Všechny slitky z drahých kovů od Herauese odpovídají standardu „London Good Delivery“ a jsou celosvětově obchodovatelné bez omezení.

W. C. HERAEUS GmbH je 26,5 % spolupodílníkem švýcarské firmy ARGOR-HERAEUS S.A. Firmy mají nejen společné jméno, nýbrž i částečně spolupracují při výrobě slitků.

Více informací
Daň 0,00 % Kč DPH
Produkt Zlatý slitek se spec. bezpečnostním prvkem - kinegramem. (LBMA)
Dodací lhůta Cca 3 - 7 dní

Typ produktu Slitek
Drahý kov Zlato
Země původu Německo / Švýcarsko
Výrobce ARGOR-HERAEUS
Rok vydání Aktuální ročník
Ryzost 999,9 / 1000 (24 karátů)
Hmotnost 1 trojská unce(oz. tr.) = 31,1034768 gramů
Rozměry 40,4 mm (délka) x 23,3 mm (šířka) x 1,8 mm (tloušťka)
Motiv Obchodní logo Heraeus / Argor-Heraeus
Informace o balení Zlaté slitky jsou zavařeny spolu s certifikační kartou v plastickém obalu, se spec.bezpečnostním prvkem - kinegramem.
Likvidita Celosvětově(London Good Delivery)
Komentáře K dodání produkt německého nebo švýcarského výrobce.
Kód AUBKINE00O00001
Aktuální výkupní cena (bez DPH): 53 683,90 Kč

Chci prodat tento produkt BESSERGOLD.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...